Updates from kwiecień, 2014 Toggle Comment Threads | Keyboard Shortcuts

 • admin 8:49 pm on April 20, 2014 Permalink | Reply
  Tags: kredyt na pit, pit   

  Gdzie dostanę kredyt na PIT? 

  pitNie masz stałej pracy, jednak masz dochody i chcesz zaciągnąć kredyt? Gdzie można dostać kredyt na PIT i czy w ogóle są to pieniądze godne uwagi i czy można zaciągnąć je w banku czy tylko w firmie pozabankowej?

  Otóż kwestia kredytu na PIT jest dość zróżnicowana i jak się okazuje ma znaczenie przy zaciąganiu kredytów, ale nie zawsze w takim samym stopniu wysokie. (czytaj dalej …)

   
 • admin 8:57 pm on September 25, 2013 Permalink | Reply  

  Kredyt studencki krok po kroku 

  pieniądze dla studentaWielu młodych ludzi traktuje okres studiów jako czas zabawy, wiecznych imprez i korzystania z uroków młodości, nie myśląc przy tym o przyszłości i ewentualnym źródłem utrzymania po skończeniu studiów. Jednak nie wszyscy. Są i tacy, którzy właśnie okres studiów traktują jako próbę generalną przed prawdziwym wkroczeniem w dorosłość. To właśnie wtedy pojawiają się pierwsze pomysły na własny biznes, założenie firmy i samodzielne utrzymywanie się. To właśnie takim osobom od 1998 roku naprzeciw wychodzą banki oferując tzw. preferencyjne kredyty studenckie. (czytaj dalej …)

   
 • admin 9:27 pm on June 25, 2013 Permalink | Reply  

  Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt wakacyjny? 

  kredyt na wakacjeWkrótce wakacje. Banki z pewnością zaoferują specjalne kredyty na sfinansowanie wyjazdów. Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt wakacyjny? Na co zwracać uwagę?

  Wbrew pozorom, kredyty wakacyjne nie są specjalnymi produktami przygotowanymi przez banki, by nam ułatwić sfinansowanie wypoczynku. Są to zwykłe kredyty gotówkowe, tyle, że w bardzo atrakcyjnym opakowaniu marketingowym. Banki kuszą też „prezentami” mającymi nam umilić wakacje, np. plecak, torba na plażę itp. dodawanymi do oferty. Pamiętajmy jednak, że nie ma nic za darmo. „Prezent” lepiej kupić sobie samemu, a decydując się na kredyt wakacyjny kierować się jedynie atrakcyjnością warunków. (czytaj dalej …)

   
c
Compose new post
j
Next post/Next comment
k
Previous post/Previous comment
r
Reply
e
Edit
o
Show/Hide comments
t
Go to top
l
Go to login
h
Show/Hide help
shift + esc
Cancel